NASZA REDAKCJA:

redakcja@krk.tv

Redaktor naczelny: 

Maria Husarska

maria.husarska@krk.tv

tel: +48 882 193 727

Realizacja wywiadów:

Maria Husarska

Natalia Kamykowska

natalia.kamykowska@krk.tv

Prasa codzienna:

selekcja & publikacja aktualnych informacji:  

Aneta Błachewicz

aneta.blachewicz@krk.tv

Biznes / Technologia:

Michał Nocoń

michal.nocon@krk.tv

Kultura / Rozrywka:

Aneta Błachewicz

News / Sport

Michał Nocoń

michal.nocon@krk.tv

 

REKLAMA: 

KRK.TV to niezależna telewizja internetowa – portal informacyjny, który koncentruje swoją uwagę na Krakowie i jego mieszkańscach. Śledzimy z bliska najciekawsze imprezy i wydarzenia. Przeprowadzamy wywiady z ludźmi, którzy naszym zdaniem realizują swoje pasje i inspitują do działania. Stawiamy na promocję ciekawych rozwiązań w biznesie, technologii, sztuce, motoryzacji oraz designie.  Pokazujemy rozwój naszego miasta – Krakowa, na terenie którego rozwijają się ciekawe firmy, w których pracują również multikulturowe teamy. Pokazujemy różne modele przedsiębiorczości.

OFERTA:

Oferujemy reklamę w formie: banerów, materiałów prasowych, artykułów sponsorowanych, reportaży fotograficznych. Tworzymy reklamę video, spoty TV / internet oraz filmy: korporacyjne / produktowe / promocyjne / eventowe.

Dlaczego warto u nas się zareklamować?

Nasz portal skierowany jest do konkretnego odbiorcy, ludzi którzy chcą być informowani co nowego pojawiło się na rynku, jakie są aktualne trendy w biznesie, technologii, modzie, designie oraz jakie imprezy i wydarzenia mają miejsce na mapie Krakowa. Jesteśmy idealym miejscem dla lokalnych przedsiębiorców, którzy chcą by informacja o ich działalności dotarła do widzów bezpośrednio.

Standardowe formy reklamy:

- klasyczna kampania spotowa realizowana w blokach reklamowych dająca możliwość  zaprezentowania oferty

- sponsoring artykułów oraz wywiadów branżowych

- sponsoring poszczególnych bloków programowych  

- przygotowanie i produkcja spotów oraz wskazań sponsorskich

Indywidulane formy reklamy:

Oferujemy także niestandardowe formy reklamy dostosowane do indywidulanych klinetów, dobierając metody i narzędzia do promocji zwiększając efektywność kampanii na platformie KRK.TV.

 WSPÓŁPRACA:

Zapraszamy do współpracy. Zgłoś się do nas jeżeli masz ciekawy produkt oraz pomysł, który chcesz rozwinąć i zaprezentować na naszym portalu. Jeżeli uważasz, że masz coś interesującego do zaoferowania aby nasz portal rozwijał się- również jesteś mile widziany! Jesteśmy otwarci na dynamiczne i pozytywnie nakręcone osoby, które chcą podjąć z nami współpracę. Zapraszamy również na staż / praktyki: dziennikarskie, operatorskie, montażowe oraz związane z postprodukcją obrazu.