KRK.TV

niezależna telewizja internetowa – portal informacyjny

Lindsay Lohan ogłasza, że spodziewa się pierwszego dziecka: „Jesteśmy błogosławieni i podekscytowani!”

Lindsay Lohan ogłasza, że spodziewa się pierwszego dziecka w poście na Instagramie: „Jesteśmy błogosławieni i podekscytowani!”

Lindsay Lohan spodziewa się swojego pierwszego dziecka — i nie mogła być bardziej podekscytowana. Gwiazda „Wrednych dziewczyn” ogłosiła to na Instagramie, publikując zdjęcie dziecięcego kombinezonu z komunikatem „wkrótce”.

Źródło: Instagram/ lindsaylohan

Podpis brzmiał: „Jesteśmy błogosławieni i podekscytowani!” — przedstawiające emotikony modlących się rąk, serca, dziecka i butelki dla niemowląt.

Chociaż 36-latka nie ujawniła żadnych innych informacji, otrzymała gratulacje od innych gwiazd „Wrednych dziewczyn” Lacey Chabert i Amandy Seyfried, a także reżyserki i producenta „Parent Trap” Nancy Meyers.

„Jestem zachwycony twoim szczęściem!!!! Tak ekscytujące” – napisała Chabert w komentarzu.

Seyfried skomentowała: „To WSPANIAŁA WIADOMOŚĆ !!”

„Lindsay!!!!!! Tak się cieszę z tobą” – powiedział Meyers.

Źródło: Instagram/ lindsaylohan

To pierwsze dziecko Lohan i jej męża Badera Shammasa. Oboje pobrali się w 2022 roku po krótkim zaręczynach, a post na Instagramie odnotował status związku pary w lipcowym poście.

„Znalazłeś mnie i wiedziałeś, że chcę znaleźć szczęście i łaskę, wszystko w tym samym czasie” – napisała ze zdjęciem jej i Shammasa.

„Jestem oszołomiona, że jesteś moim mężem” – dodała. „Moje życie i moje wszystko. Każda kobieta powinna się tak czuć każdego dnia”.

Zobacz więcej

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE