KRK.TV

niezależna telewizja internetowa – portal informacyjny

Nowa 8-minutowa reklama Mercedesa klasy G wprawi cię w osłupienie

„Stworzyliśmy świat filmu progresywnego, w którym wampiry ze wszystkich epok spotykają klasy G z ostatnich 40 lat – wyjątkową obsadę, która jednoczy wszystkie dekady i serie modeli. W ten sposób upamiętniamy niezrównaną długowieczność naszej zwinnej ikony terenowej” – mówi Bettina Fetzer, wiceprezes ds. komunikacji i marketingu w Mercedes-Benz AG

Motyw reklamy to długowieczność… a może ponadczasowość miłości. Produkcję oparto luźno na podstawie historii Romeo i Julii. W Julię wciela się Rimona, popularna piosenkarką i autorka tekstów. Gra sławna raperkę z wzajemnością zakochaną w dziennikarzu muzycznym Nathani — ich światy, jak można się domyślić, znacząco różnią się od siebie, co stanowi niejaką przeszkodę na drodze miłości. Samochodowy design, muzyka i moda łączą się tu z klimatem tajemnicy i mroku. Zresztą zobaczcie sami, zanim zdradzimy wam zbyt wiele.

Źródło: YouTube/ Mercedes-Benz

Wniosek: klasa G silniejsza niż czas i krótkotrwałe trendy. Możemy tylko pogratulować Mercedesowi pomysły na okazanie ponadczasowej miłości… do klasy G!

Źródło: opracowanie własne

Zobacz więcej

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE