KRK.TV

niezależna telewizja internetowa – portal informacyjny

Obszerna scena z nowego filmu o Batmanie z Robertem Pattisonem 

W sieci własnie pojawiła się duża scena z nowego filmu o Batmana w reżyserii Matta Reevesa. Film zadebiutuje w kinach już 4 marca; twórcy mają czym rozporządzać w ramach promocji, widowisko potrwa bowiem aż 2h i 47 minut — nie licząc napisów końcowych. Będzie to najdłuższy film poświęcony temu komiksowemu bohaterowi. W tytułową rolę wcielił się Robert Pattison — kolejny po Benie Aflecku, Christianie Bale’u i wielu innych, aktor odgrywający rolę mrocznego mściciela z Gotham City. 

Poza Pattisonem na ekranie zobaczymy również Colina Farella w roli Pingwina, Paula Dano jako Riddlera, Zoë Kravitz w roli Catwoman, czy Jeffreya Wrighta, Petera Sarsgaarda, Andy’ego Serkisa. 

Kampania promocyjna powoli się rozkręca: od ciekawostek takich jak wspomniany wyżej czas trwania, jakiego kostiumu używał Robert Pattison podczas zdjęć próbnych (Georga Clooneya z filmu Batman i Robin), ile każdorazowo trwała charakteryzacja Colina Farella, przez upublicznienie głównego motywu muzycznego autorstwa Michaela Giacchino, aż po opublikowany właśnie spory fragment filmu, w którym Riddler (Człowiek Zagadka) brutalnie przerywa pogrzeb burmistrza Gotham City. Fragment możecie zobaczyć poniżej:

Źródło: YouTube/ ReckVinci

Swego rodzaju ciekawostką okazała się również inspiracja dla samej postaci Riddlera — jest nią bowiem postać słynnego seryjnego mordercy Zodiaka, o którym opowiadał m.in. — kultowy już, można powiedzieć — film Davida Finchera z 2007 roku. Wybór uzasadniony zważywszy na mroczny, wręcz gotycki klimat nowego Batmana, który otrzymał kategorię PG-13 z powodu „niepokojących i pełnych przemocy treści, narkotyków, mocnego języka i sugestywnych scen”.

Źródło: FilmRating.com

Zobacz więcej

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE