KRK.TV

niezależna telewizja internetowa – portal informacyjny

Ostatni zwiastun „Flasha” zapowiada epicką przygodę z superbohaterami

Wytwórnia Warner Bros. opublikowała ostateczny zwiastun filmu Flash, który zapowiada się jako jeden z najgorętszych filmów o superbohaterach roku. Szef DC Studios, James Gunn, stwierdził, że Flash jest „prawdopodobnie jednym z najwspanialszych filmów o superbohaterach, jakie kiedykolwiek powstały”, ale nie potrwa długo, zanim sami się o tym przekonamy.

Ostateczny zwiastun Flasha zawiera mnóstwo nowych materiałów, w tym więcej akcji z Batmana Bena Afflecka. Jeremy Irons ponownie wciela się w rolę Alfreda Pennywortha, którego ostatnio widziano w Lidze Sprawiedliwości Zacka Snydera.

Pierwsza projekcja Flasha odbyła się na CinemaCon w Las Vegas w zeszłym miesiącu, a jeden z przedpremierowych widzów mówił: „Uwierzcie w szum narosły wokół tego dzieła – to naprawdę jeden z wielkich filmów o superbohaterach. Ezra Miller (x2), Sasha Calle i MICHAEL KEATON. Film jest doskonały; jeden z najlepszych filmów tego typu, jakie można było kiedykolwiek zobaczyć”.

„Światy zderzają się we Flashu, kiedy Barry używa swoich supermocy, aby cofnąć się w czasie, aby zmienić wydarzenia z przeszłości” — czytamy w oficjalnym streszczeniu Flasha. „Ale kiedy jego próba uratowania rodziny nieumyślnie zmienia przyszłość, Barry zostaje uwięziony w rzeczywistości, w której generał Zod powrócił, grożąc jej unicestwieniem, i nie ma superbohaterów, do których mógłby się zwrócić. O ile Barry nie zdoła nakłonić zupełnie innego Batmana do wycofania się z emerytury i uratowania uwięzionego Kryptończyka… choć nie tego, którego szuka. Ostatecznie, aby ocalić świat, w którym się znajduje, i powrócić do znanej mu przyszłości, jedyną nadzieją Barry’ego jest ściganie się o życie. Ale czy złożenie ostatecznej ofiary wystarczy, aby zresetować wszechświat?”.

Źródło: YouTube/ Warner Bros. UK & Ireland
Zobacz więcej

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE