KRK.TV

niezależna telewizja internetowa – portal informacyjny

PashaBiceps oślepił Owcę – potężne ciosy, krew i nokaut!

Echa walki PashyBicepsa ze słynnego teamu virtus.pro i Owcy WK w HIGH League 2 nie milkną. Wystawienie do walki na zasadach boksu w małych rękawicach – a więc brutalnej walki – dwóch sporych zawodników słynących z ciężkich treningów, z góry zapowiadało mocne show. I rzeczywiście, starcie skończyło się potężnym nokautem, po którym jeden z Warszawskich Koków, w obawie o własne zdrowie zrezygnował z dalszej walki.

Pasha rozgryzł Owcę w drugiej rundzie, kiedy serią ciosów powalił go na deski. Michałowi Owczarzakowi udało się pozbierać podczas liczenia sędziego, jednak po chwili stało się jasne, że nie zamierza kontynuować walki. Tym samym sławny e-sportowiec zwyciężył w swojej debiutanckiej walce. Żadnemu z zawodników nie można omówić ducha walki, co doceniła publiczność zgromadzona w Tauron Arenie; dla Owcy odśpiewano nawet klasyczne „Nic się nie stało”. 

Trudności Michała Owczarzaka nie zakończą się jednak na ringu. Techniczny nokaut Pashy skończył się bowiem dla niego poważnym uszkodzeniem oka i okolic. Na swoim instagramie Owca podzielił się diagnozą: „wstrząśnienie siatkówki i złamany oczodół”. 

Źródło: instagram/ owcawk.

Owca pogratulował jeszcze raz Paschy i podziękował za „surrealistyczne doświadczenie”. Dzisiaj poinformował również o przewidywanym terminie operacji. 

– Jestem po wstępnych konsultacjach. Operacja oczodołu + nos jest planowana na przyszły tydzień. HIGH League od razu skontaktował mnie i załatwił wszelkie formalności z najlepszymi specjalistami w Polsce od tych spraw – Centrum Medyczne MML. Będzie teraz czas, żeby pójść na spacer z dziewczyną  – oznajmił przegrany walki wieczoru na HIGH League 2. 

Źródło: instagram/ opracowanie własne

Zobacz więcej

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *