KRK.TV

niezależna telewizja internetowa – portal informacyjny

Pierwsze plakaty promujące nowy serial w uniwersum Władcy Pierścieni: „Pierścienie władzy”!

Wiadomo już, że serial „Pierścienie władzy” zadebiutują 2 września 2022. Do Śródziemia dane nam będzie powrócić za sprawą Amazon Studios, które odpowiada w całości za tę produkcje. 

Akcja ma być osadzona w Drugiej Erze Śródziemia, a więc w czasach, gdy Sauron powoli obejmował władzę. Z pewnością poznamy nowych bohaterów, twórcy jednak zaznaczają, że pojawią się też znane nam już sylwetki. Możemy spodziewać się również klasycznych tolkienowskich lokacji. Amazon może dowolnie uzupełniać wątki nieopisane przez Tolkiena, nie może jednak przeinaczać oryginalnych treści. W zespole kreatywnym znaleźli się twórcy znani z seriali takich jaki Gra o tron, Breaking Bad, Stranger Things czy Zakazane imperium.  Koszt produkcji pierwszego sezonu oszacowano na 465 milionów dolarów. 

“Zanim powstał Jedyny Pierścień, było ich wiele… jesteśmy podekscytowani, że opowiemy ich epicką historię”: mówią Showrunerzy i zdradzają, że serial opowie o ważnych wydarzeniach Drugiej Ery: wykucie pierścienia, objęcie władzy przez Saurona, Ostatni sojusz elfów i ludzi czy historia wyspy Númenor. Zobaczymy znane już postaci i oczywiście te zupełnie nowe, w konfrontacji z rodzącym się w Śródziemiu złem. Ich dziedzicami zostaną postaci znane nam już z serii LOTR. 

Właśnie opublikowano serię szczegółowych plakatów promujących ten serialowy sequel. Grafiki przedstawiają ponad dwadzieścia postaci – choć nie w całości – na których skupiać będzie się fabuła „Pierścieni władzy”.

Oto niektóre z nich:

Źródło: opracowanie własne

Zobacz więcej

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE