KRK.TV

niezależna telewizja internetowa – portal informacyjny

Pierwszy zwiastun filmu „Tetris” od Apple

Pod koniec tamtego roku Apple wykupiło prawa do filmu „Tetris”, który opowiadać ma o jednej z najsławniejszych gier komputerowych w historii. Na kanale reklamującym nowości z usługi Apple TV+ opublikowano właśnie pierwszy zwiastun produkcji,

Film opowiada historię człowieka, który miał wizję. Wizję, że „Tetris” to najwspanialsza i z pewnością jedna z bardziej dochodowych rzeczy na ziemi! Główny wątek zdaje się skupiać na komplikacjach prawnych związanych z wydaniem i dystrybuowaniem w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie, gry wymyślonej głęboko za żelazną kurtyną.

W rolach głównych Taron Egerton (znany m.in. z serialu Apple „Czarny ptak”), Nikita Efremov (m.in. „Londongrad” i „Syostry”) i Toby Jones (m.in. „Igrzyska śmierci” i „Mgła”). Reżyseria: Jon S. Baird (m.in. „Stan i Ollie”, „Brud” i „Vinyl”). Za scenariusz zaś odpowiada Noah Pink (m.in. „Geniusz” i „This Is Your Death”).

Źródło: YouTube/ Apple TV

W katalogu Apple TV+ film zadebiutuje 31 marca. Wcześniejsza premierę odbędzie się podczas tegorocznej edycji festiwalu SXSW, która rozpocznie się 10 marca. 

Zobacz więcej

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE