KRK.TV

niezależna telewizja internetowa – portal informacyjny

Plotki potwierdzone — Rihanna jest w ciąży

To już potwierdzone, Rihanna jest w ciąży. Takie plotki pojawiły się w zagranicznych mediach już w listopadzie, pozostawały jednak niepotwierdzone, a piosenkarka skutecznie ukrywała ciążę, kiedy pojawiała się gdzieś publicznie. Teraz zdjęcia ciężarnej Rihanny obiegły świat. Ojcem dziecka jest nowojorski raper A$AP Rocky.

Barbadoska piosenkarką i jej partner już za kilka miesięcy powitają na świecie swojego pierwszego potomka. Mieszanki muzycznych genów można jedynie pozazdrościć! Ukrywaną dotąd ciążę ujawnia sesja fotograficzna wykonana podczas spaceru po Nowym Jorku.  Sylwetka 33-letniej gwiazdy nie pozostawia wątpliwości — wyraźnie zaokrąglony już brzuch przyozdobiony biżuterią wskazuje na zaawansowany etap ciąży. Para wygląda na bardzo szczęśliwą, a Rihanna z dumą prezentuje ciążowe krągłości. 

W 2020 roku, plotki o romansie Rihanny i A$AP Rocky’ego równie niespodziewanie potwierdził sam raper w wywiadzie z „GQ” — Rakim Myers wyznał wówczas, że Rihanna jest „miłością jego życia”. Wcześniej para nie potwierdzała, ani nie dementowała plotek, choć ich znajomość nie była żadną tajemnica. Już w 2013 roku Rihanna pojawiła się gościnnie w teledysku A$AP Rocky’ego — Fashion Killa, gdzie raper proroczo śpiewał: „But she save it, so our babies will be flyer than their parents”. 

Źródło: instagram/ Rihanna

Plotki o więcej niż bliskiej znajomości artystów potwierdziły się podczas gali MET 2021, gdzie Rihanna i A$AP Rocky przybyli razem i nie oszczędzili sobie czułości. 

Na ten moment nie wiadomo, w którym miesiącu ciąży jest piosenkarką, ani jaka będzie płeć pierwszego dziecka gwiazd. 

Źródło: opracowanie własne

Zobacz więcej

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *