KRK.TV

niezależna telewizja internetowa – portal informacyjny

Firma marketingowa zapłaci 1000 dolarów za przeglądanie TikToka przez 10 godzin!

Jeśli już spędzasz godziny scrollując TikToka – spójrzmy prawdzie w oczy, kto tego nie robi? – to być może właśnie znalazłeś wymarzoną pracę.

Agencja Ubiquitous zajmująca się marketingiem wpływowym chce zapłacić trzem osobom po 1000 dolarów za 10-godzinną sesję oglądania TikToka. Firma ma nadzieję, że przedsięwzięcie to pomoże jej ocenić pojawiające się trendy w Internecie.

Aby ubiegać się o pracę TikTok Watchera zasubskrybuj kanał Ubiquitous na YouTube i wyślij krótką informację o tym, dlaczego najlepiej pasujesz do tego wielogodzinnego maratonu.

Firma poszukuje osób powyżej 18 roku życia, które znają się na działaniu platformy – w szczególności na trendach.

„Wybrani kandydaci pomogą nam również odkryć pojawiające się trendy, wypełniając prosty dokument, aby odnotować powtarzające się trendy, które zauważą” – czytamy w aplikacji.

Popularny trend, który niedawno stał się viralem na platformie, to film przedstawiający chłopca zachwycającego się swoją kukurydzy, co ostatecznie uczyniło go szanowaną ikoną mediów społecznościowych znaną jako „The Corn Kid”. Inny trend to „The Hot Girl Walk”, w ramach którego twórcy treści dzielą się swoimi doświadczeniami podczas długich spacerów na świeżym powietrzu w celu poprawy zdrowia fizycznego i psychicznego.

Po sesji oglądania uczestnicy zostaną poproszeni o opublikowanie swoich doświadczeń na wybranej przez siebie platformie mediów społecznościowych i oznaczenie firmy.

Termin składania wniosków upływa 31 maja. Kandydaci zostaną powiadomieni siedem dni po zamknięciu zgłoszeń.

Zobacz więcej

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE