KRK.TV

niezależna telewizja internetowa – portal informacyjny

This.place w Muzeum Lotnictwa sob. 30.XI

this.place wraca z trzecią i ostatnią w tym roku imprezą z tego cyklu! Po lutowym wydarzeniu w Hotelu Forum oraz kwietniowym w Teatrze im. J. Słowackiego, przyszedł czas na Muzeum Lotnictwa Polskiego. To miejsce, w którym elektronika jeszcze nigdy nie rozbrzmiewała i nie możemy się doczekać, by skorzystać z wyjątkowych możliwości, jakie dają samoloty, znajdujące się w tym wnętrzu. Wszystkie maszyny wiszące obecnie w gmachu głównym pozostaną na swoich miejscach i to samo dotyczy dwóch zabytkowych samolotów na podłodze, więc spodziewajcie się niesamowitej oprawy wizualnej.

W tej unikalnej scenerii usłyszymy wyjątkowy duet z Kijowa, który już od lat święci triumfy na międzynarodowej scenie techno. Woo York wydają w najbardziej renomowanych wytwórniach – od Afterlife, przez Dystopian, a ostatnio także w Drumcode. Z kolei ich live-act oparty na bogatym zestawie elektronicznego sprzętu uznawany jest za jeden z najlepszych na świecie.

ZAGRAJĄ:
Woo York live (Afterlife)
Blooma live (Agim & Deas)
Leon / PL (Audioriver)
Roger (this.place)

BILETY:
I pula – 59 zł (wyprzedana)
II pula – 69 zł (do wyczerpania)
III pula – 79 zł (do wyczerpania)
W dniu wydarzenia – 99 zł (o ile wydarzenie się wcześniej nie wyprzeda)

BILETY VIP: 350 zł wejście do strefy z widokiem na parkiet, open bar z kartą koktajli podawanych w szkle, osobna szatnia i toalety, plakat wydarzenia podpisany przez Woo York oraz bilet kolekcjonerski.

Przedsprzedaż online trwa do 29 listopada 2019 do godz. 23:59.

Imprezę wspierają Jägermeister & ŁOWCY

Partnerzy: KV2 Audio, Wise Clubs, Going.

Patroni medialni: muno.pl, T-Mobile Electronic Beats, Radio ESKA, Aktivist, Mówią Na Mieście, HIRO

Media wspierające: Czwórka, Karnet, Off Radio Kraków, Ręce, które techno, Pozdro Dla Wiksiarzy, RAVED, 4Clubbers.pl

EN
this.place is coming back with its third instalment and the last party of 2019! After the February event at Hotel Forum and the April one at J. Slowacki Theater it’s time for the Polish Aviation Museum. It’s a place that has never hosted an electronic party and we can’t wait to make all the planes at the venue a part of our techno scenography. There will be aircrafts on the dance floor and above it so do expect an amazing setting.

The final and the main ingredient will obviously be music and it will be delivered by the amazing duo from Kiev that’s been getting high praises all over the world. Woo York has released on the most renowned labels from Afterlife, through Dystopian to Drumcode and their rich in hardware live-act is considered as one of the best ones on the electronic scene.

LINE-UP:
Woo York live (Afterlife)
Blooma live (Agim & Deas)
Leon / PL (Audioriver)
Roger (this.place)

TICKETS:
I batch – 59 PLN (sold out)
II batch – 69 PLN (limited number)
III batch – 79 PLN (limited number)
At the door – 99 PLN (unless the event sells out first)

VIP TICKETS: 350 PLN / entrance to the zone with a view on the dancefloor, open bar with a range of cocktails served in glass, separate cloakroom and toilets, poster of the event signed by Woo York and a collectible ticket.

Online pre-sale ends on Nov 29, 2019 on 11:59PM.


Zobacz więcej

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *