KRK.TV

niezależna telewizja internetowa – portal informacyjny

Blok Ekipa VIP – apka radzi sobie świetnie!

Blok ekipa to znany animowany serial autorstwa Bartosza Walaszka, powstający przy współpracy z kultową już Git Produkcją, aktualnie SPInka Film Studio. Studio wyprodukowało takie klasyki jak Kapitan Bomba, Piesek Leszek czy Egzorcysta. Blok Ekipa to swojska opowieść o tytułowej „ekipie” trzech kumpli z warszawskiego blokowiska: Spejson, Wojtas i Walo. Serial nadawany jest od 2013 roku – teraz jednak doczekał się własnej aplikacji na urządzenia mobilne (niestety tylko na te z systemem Android). Jak pokazują statystyki, Blok Ekipa VIP to apka, której potrzebowaliśmy, choć mogliśmy nawet o tym nie wiedzieć! 

Mimo, iż aplikacja jest jeszcze w fazie beta testów, już trafiła do zestawienia 10 najpopularniejszych aplikacji w Polsce w Google Play. W kategorii rozrywka Blok Ekipa VIP uplasowała się na pierwszym miejscu; pobrano ją ponad 31 tysięcy razy. 

Poza oglądaniem serialu, aplikacja ma „dostarczać inspiracji do wygłupów i pozwolić na chwilę odciąć się od szarej rzeczywistości” – jak komentują autorzy ze SPInka Film Studio i PRIME BIT. Za pośrednictwem mapki możemy stworzyć własne memy i gify z postaciami z serialu. Posiada ona też opcję syntezatora mowy, który jednocześnie generuje wideo, tak iż po wpisaniu frazy, zobaczymy wybraną przez nas postać wypowiadającą ją swoim głosem. Autorzy zapowiadają, iż posiadacze aplikacji już niedługo będą mogli (za opłatą) jako pierwsi oglądać na niej premierowe odcinki serialu. Poza tym będą mieli dostęp do rzeczonej zawartości VIPowskiej. 

Źródło: instalki.pl

Zobacz więcej

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE