KRK.TV

niezależna telewizja internetowa – portal informacyjny

Dawid Podsiadło i jego Leśna Muzyka: za każde 100 sprzedanych egzemplarzy muzyk zasadzi 50 mkw. lasu

Nowa płyta Dawida Podsiadło, „Leśna muzyka” – nagrana w całości podczas trasy koncertowej, z pewnością wróci uwagę fanów na ważkie zagadnienie, jakim jest ochrona środowiska. Muzyk zapowiedział właśnie w mediach społecznościowych akcję, w ramach której za każde zakupione 100 egzemplarzy nowego albumu, zasadzi 50 mkw. lasu. 

– Ej, a pamiętacie jak 2 lata temu zaprosiliśmy Was w Tatry, gdzie nagraliśmy wtedy na żywo 4 sesje akustyczne? Tym zaproszeniem zapowiedzieliśmy trasę „Leśna Muzyka”, która zaczęła się prawie 2 lata temu, chwilę przed tym jak cały świat stanął na głowie z powodu pandemii. O tym, jak trudny dla wszystkich był czas ostatnich miesięcy i lat powiedziano już chyba wszystko, więc napiszę tylko, że pierwotnie mieliśmy koncertować w „leśnym” składzie przez pół roku, a ostatecznie po wielokrotnych zmianach dat, zakończyliśmy ją po 17 miesiącach, grając po drodze 57 koncertów. Dziś mam przyjemność ogłosić, że nagrania z leśnej trasy staną się pełnoprawnym wydawnictwem — pierwszym koncertowym albumem w moim 3 albumowym dorobku solowym i jednoalbumowym dorobku z zespołem Curly Heads — napisał artysta na Facebooku.

Źródło: Facebook.com/ Dawid Podsiadło

Artysta ogłosił dodatkowo sprzedaż limitowanej wersji winyli z „Leśną muzyką” – jest ich zaledwie 14, a każdy z nich wytłoczony jest z ręcznie „zdobionego” winylu, co oznacza, że wzór nigdzie się nie powtarza. Mało tego, na każdej z płyt jest tylko jeden utwór. – To 14 jedynych w swoim rodzaju winyli kolekcjonerskich. Każdy z nich nosi w sobie inny utwór z trasy „Leśna Muzyka”, każdy jest wyjątkowy, co widać na zdjęciu – przypomina Dawid. 

Ciekawą niespodzianką okazuje się również bonus dla najwierniejszych fanów, stanowiący jednocześnie formę rekompensaty za utrudnienia związane pandemią. Wszystkie osoby, które zakupiły bilet na jeden z koncertów artysty, mogą zakupić album w specjalnej wersji, na której znajdą aż trzy dodatkowe utwory. 

Źródło: Facebook.com/ Dawido Podsiadło

Zobacz więcej

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE