KRK.TV

niezależna telewizja internetowa – portal informacyjny

Nowa zaskakująca odsłona kultowego telefonu-zabawki od firmy Fisher-Price

Kto z nas nie kojarzy znanego uśmiechniętego telefonu na kółkach firmy Fisher-Price, z kolorowym cyferblatem i sznureczkiem do ciągnięcia. Znana firma produkująca zabawki postanowiła właśnie odświeżyć telefon i wyposażyć go w bardzo ciekawe funkcje. 

Zdaje się, że gdyby nie ten mały sympatyczny telefon, ostatnie pokolenia dzieci, wychowane na telefonach komórkowych i smartfonach, nie miałyby pojęcia o tym, jak kiedyś wyglądał i na jakiej zasadzie działał aparat telefoniczny; okrągły cyferblat, którym należy kręcić, aby wybrać numer, wielka słuchawka na przewodzie – po co to wszystko? 

Fisher-Price z wielkim dystansem prezentuje swoją nową zabawkę w „epickiej” animacji. Źródło: YouTube/ Fisher-Price Let’s Be Kids

Firma Fisher-Price postanowiła jednak nieco uwspółcześnić popularną zabawkę, dodając do niej możliwość… dzwonienia! Najnowszy Chatter Telephone, bo taką nazwę nosi zabawka, może za pomocą technologii Bluetooth połączyć się z dowolnym smartfonem na Androidzie lub iOS. Dzięki temu możemy odbierać i wykonywać połączenia w ramach naszego abonamentu. Zabawka wyposażona jest dodatkowo w zestaw głośnomówiący. Numer wybieramy – a jakże – metodą tradycyjną: kręcąc tarczą cyferblatu. 

Telefon zasilany jest akumulatorem, który według producenta starczyć ma na 9 godzin rozmów; ponowne naładowanie zajmuje około 4 godzin. Zabawka dostępna jest w regularnej sprzedaży i kosztuje 60 dolarów. 

Dla starszych Chatter Telehone może być wspaniałym wspomnieniem dzieciństwa, dla najmłodszych interesującą, pouczającą i rozwijającą zabawką – koniec końców, lepiej rozmawiać z babcią przez kolorowy telefon-zabawkę, niż mały czarny prostokąt, którym nie wiedzieć czemu tak zachwycają się dorośli.

Źródło: opracowanie własne

Zobacz więcej

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE