KRK.TV

niezależna telewizja internetowa – portal informacyjny

Bezos zatrudnił firmę inwestycyjną w celu zbadania możliwości zakupienia zespołu NFL

Założyciel Amazona, Jeff Bezos, wynajął firmę inwestycyjną, aby zbadała możliwą ofertę dla zespołu NFL Washington Commanders.

The Washington Post, którego właścicielem jest Bezos, poinformował, że firma, z którą pracuje, to Allen & Company z siedzibą w Nowym Jorku. Zatrudnienie firmy nie oznacza, że Bezos kupi drużynę – nie wspomniano też jeszcze o złożeniu jakiejkolwiek oferty – ale sygnalizuje pewien poziom zainteresowania. Rzecznik Bezosa odmówił komentarza.

W listopadzie właściciel Washington Commanders, Dan Snyder i jego żona Tayna, ogłosili, że zatrudnili Bank of America Securities w celu rozważenia możliwej sprzedaży zespołu.

W tym samym miesiącu, w wywiadzie dla Chloe Melas z CNN, biznesmen-miliarder został zapytany, czy chce kupić drużynę. „Tak, słyszałem te pogłoski” – powiedział Bezos z uśmieszkiem, dodając: „dorastałem w Houston w Teksasie, a ja jako dziecko dużo grałem w piłkę (american football). To mój ulubiony sport. Więc, żeby się przekonać będziemy musieli po porstu poczekać i zobaczyć jak rozwinie się sytuacja”.

Zobacz więcej

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE