KRK.TV

niezależna telewizja internetowa – portal informacyjny

MISS TI: Herbata od Quebonafide już jutro w każdym Lidlu

Sieć sklepów Lidl ogłosiła właśnie, że w jej ofercie lada chwila znajdzie się napój stworzony przez rapera Quebonafide oraz FORXSTa. Produkt nosi nazwę MISS TI i już wcześniej można było spróbować różnych jego wersji w herbaciarni Quebo, którą znaleźć można pod adresem Plac Zabaw nad Wisłą (Generała George’a Smitha Pattona) w Warszawie. 

Pojawieniu się herbaty w sieci sklepów Lidl zapowiada również wideo zatytułowane Ti x Quebonafide – THIRSTY NIGHT — które dzisiaj pojawiło się w sieci: A kim jest MISS TI? – Tajemniczą towarzyszką naszej podróży, która dopiero się zaczyna. W głowach mamy pomysły na kolejne produkty MISS TI 蒂小姐, które ujrzycie w niedalekiej przyszłości – tłumaczą twórcy marki.

Napój od jutra (9 luty 2022 r.) można będzie kupić wyłącznie w sklepach sieci Lidl. Herbaty mają być dostęp w stałej ofercie, w dwóch wariantach smakowych: Matcha Latte i Milk Tea. Cena butelki o pojemności 500 ml to 9,99 złotych.

Pomysł na stworzenie MISS TI zrodził się podczas wspólnej podróży Quebonafide i FORXSTa po Azji. Muzycy chcieli wyprodukować swoje ulubione herbaty o naturalnym składzie, których ze świecą szukać na europejskim – a już na pewno na polskim – rynku. 

Zarówno wegańska wersja herbaty, jak i ta z mlekiem UHT mają mieć naturalnie pobudzające działanie, wpływać pozytywnie na pamięć i koncentrację. Oba produkty otrzymały najwyższy wskaźnik Nutri-Score informujący o wartościach odżywczych. Dodatkowo, opakowania napojów MISS TI powstają w pełni z materiałów pochodzących z recyklingu. 

Poniżej możecie zobaczyć opublikowany dzisiaj film promujący nowy napój od Quebonafide:

Źródło: YouTube/ QueQuality
Zobacz więcej

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *