KRK.TV

niezależna telewizja internetowa – portal informacyjny

Zdjęcia do Top Gear wstrzymane po wypadku Freddiego Flintoffa

BBC twierdzi, że wstrzymało najnowszą serię Top Gear po tym, jak prezenter Andrew „Freddie” Flintoff został ranny w wypadku podczas kręcenia.

Prezenter został ranny w grudniu na torze testowym Top Gear w Dunsfold Park Aerodrome w Surrey. BBC powiedziało: „W tych okolicznościach uważamy, że wznowienie kręcenia serii 34 byłoby niewłaściwe”. Nadawca powiedział, że decyzja o tym, jak najlepiej kontynuować, zostanie podjęta jeszcze w tym roku.

Po wypadku 13 grudnia były angielski krykiecista otrzymał pomoc medyczną na miejscu, zanim został zabrany do szpitala na dalsze leczenie. W oświadczeniu BBC powiedział: „Szczerze przeprosiliśmy Freddiego i będziemy nadal wspierać go w jego powrocie do zdrowia. Rozumiemy, że to [zatrzymanie serialu] będzie rozczarowujące dla fanów, ale jest to słuszne i jeszcze w tym roku ocenimy, jak najlepiej kontynuować produkcję”.

Decyzja wpłynęła również na zespół produkcyjny, powiedział BBC, dodając, że odbędzie się przegląd BHP serialu. Top Gear jest emitowany przez różnych prezenterów od 2002 roku i jest jednym z najbardziej udanych i eksportowanych programów nadawcy. Grudniowy wypadek nie był pierwszym, jakiego doznał Flintoff, odkąd został prezenterem programu.

Ojciec czwórki dzieci wjechał w stragan w Mansfield w Nottinghamshire w lutym 2019 roku.
We wrześniu tego samego roku również rozbił się podczas wyścigu dragsterów podczas kręcenia filmu na Elvington Airfield w Yorkshire, ale wyszedł bez szwanku.

Flintoff wycofał się z krykieta w 2009 roku, rozegrał 79 testów, 141 jednodniowych meczów międzynarodowych i siedem T20 dla Anglii. Odegrał kluczową rolę w sukcesach Anglii Ashes w 2005 i 2009 roku.

Po wycofaniu się z krykieta w 2010 roku – stoczył jedną profesjonalną walkę jako bokser, wygrał australijską wersję „Jestem gwiazdą… Zabierz mnie stąd!”, a także zajął się aktorstwem. Dołączył do Top Gear jako gospodarz w 2019 roku i zagrał w serialu z Paddy McGuinnessem i Chrisem Harrisem.

Zobacz więcej

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE