KRK.TV

niezależna telewizja internetowa – portal informacyjny

Reżyser Flasha mówi, że Ezra Miller powróci, jeśli kontynuacja filmu powstanie

Po miesiącach szumu Flash w końcu trafi do kin za kilka tygodni. Biorąc pod uwagę niezwykle pozytywną reakcję na film, można by pomyśleć, że kontynuacja Flasha byłaby już na dobrej drodze, ale sprawy są skomplikowane. Oprócz dużych zmian zachodzących w uniwersum DC, pojawia się również kwestia kontrowersji wokół Erzy Miller. Podczas gdy Miller szukał profesjonalnej pomocy, niektórzy nie byli gotowi, aby zapomnieć o skandalu, pozostawiając przyszłość aktora w DC pod znakiem zapytania.

Podczas przemówienia w podcastie Discourse, reżyser nowego Flasha, Andy Muschietti, wydawał się przekonany, że jeśli dojdzie do kontynuacji, Ezra Miller powróci. „Jeśli zdarzy się [kontynuacja], na pewno tak” – powiedział Muschietti. „Nie sądzę, by ktokolwiek mógł zagrać tę postać tak dobrze, jak on. Inne przedstawienia postaci są świetne, ale ta szczególna wizja postaci po prostu celowała w zrobieniu tego w taki, a nie inny sposób”. Producent Flasha, Barbara Muschietti, dodała: „W głównych zdjęciach Ezra był genialny, najbardziej zaangażowany i najbardziej profesjonalny [aktor]. Ezra dał z siebie wszystko w tej roli – fizycznie, twórczo, emocjonalnie. Był absolutnie najlepszy”. Kontynuacja Flasha została już podobno napisana przez Davida Lesliego Johnsona-McGoldricka, ale to, czy prace nad produkcją pójdą do przodu, czy nie, to już inna historia.

Pierwsza projekcja Flasha odbyła się na CinemaCon w Las Vegas w zeszłym miesiącu, a jeden z przedpremierowych widzów mówił: „Uwierzcie w szum narosły wokół tego dzieła – to naprawdę jeden z wielkich filmów o superbohaterach. Ezra Miller (x2), Sasha Calle i MICHAEL KEATON. Film jest doskonały; jeden z najlepszych filmów tego typu, jakie można było kiedykolwiek zobaczyć”.

„Światy zderzają się we Flashu, kiedy Barry używa swoich supermocy, aby cofnąć się w czasie, aby zmienić wydarzenia z przeszłości” — czytamy w oficjalnym streszczeniu Flasha. „Ale kiedy jego próba uratowania rodziny nieumyślnie zmienia przyszłość, Barry zostaje uwięziony w rzeczywistości, w której generał Zod powrócił, grożąc jej unicestwieniem, i nie ma superbohaterów, do których mógłby się zwrócić. O ile Barry nie zdoła nakłonić zupełnie innego Batmana do wycofania się z emerytury i uratowania uwięzionego Kryptończyka… choć nie tego, którego szuka. Ostatecznie, aby ocalić świat, w którym się znajduje, i powrócić do znanej mu przyszłości, jedyną nadzieją Barry’ego jest ściganie się o życie. Ale czy złożenie ostatecznej ofiary wystarczy, aby zresetować wszechświat?”.

Oficjalna data, z którą Flash ma trafić do kin, to 16 czerwca.

Zobacz więcej

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE